Google+

Оцінка інвестицій

ОЦІНКА ІНВЕСТИЦІЙ

Сфера діяльності

Вартість, грн.

Строки виконання

 

Інтернет-бізнес

 

від 2000

від 2 днів

 

Торгівля

 

від 3000

від 3 днів

 

Фінанси, будівництво, сфера послуг

 

від 4000

від 4 днів

 

Промислове виробництво

 

від 5000

від 5 днів

* Зазначені тарифи є орієнтовними, вартість робіт визначається в індивідуальному порядку на договірних підставах

 

 

Вкладник, розміщуючи свої фінансові кошти в майбутньому проекті, відмовляється від можливості використовувати їх у цей момент з розрахунком на отримання доходу у віддаленій перспективі. Пов'язані з цим ризики і витрати повинні бути повністю покриті отриманим прибутком від обраного бізнес-проекту. Прибуток повиннен не тільки покрити інвестовані кошти, а й компенсувати весь час їх "роботи" в проекті.

Щоб звести до мінімуму можливі ризики і зменшити стан невизначеності, необхідно заздалегідь зробити оцінку ефективності вибраного інвестиційного проекту з використанням незалежних експертів.

 

Мета експертної оцінки капіталовкладень

Якісна і точна інвестиційна оцінка дозволяє максимально точно визначити відповідність того чи іншого проекту інтересам сторони, що вкладає кошти:

  • оцінити прибутковість проекту;
  • виявити пов'язані з ним ризики;
  • з'ясувати перспективи майбутнього розвитку.

     

     

    "Актив-Експерт" пропонує комплекс послуг з проведення незалежної експертної оцінки вартості інвестиційного проекту та перспектив його майбутнього розвитку. Великий досвід і глибокі знання наших фахівців дозволяють отримувати найбільш достовірні результати і зводити до мінімуму можливі ризики інвесторської діяльності.