Google+

Оцінка майна

Майно – сукупність об’єктів, що становлять певну цінність і перебувають у володінні або користуванні у фізичних або юридичних осіб.

Майнове право – будь-яке право, яке має відношення до об’єкта власності (крім прав власності), а також складові частини права власності (право володіння, використання, розпорядження тощо). Сюди відносяться право на виробничу діяльність, право на видобуток ресурсів, право вимоги тощо.

Всі разом вони утворюють єдиний комплекс, закріплений за певним фізичною або юридичною особою.

Оцінка цього комплексу або окремих його складових являє собою процес визначення вартості даних об’єктів та пов’язаних із ними прав на момент проведення процедури і відповідно до наявної нормативно-правовою базою.

 

Популярні види оцінки майна для Києва

Залежно від того, які об’єкти трактуються в якості майна, і з якою метою буде проводитися визначення вартості, виділяють оцінку:

 • ринкової вартості;
 • інвестиційної вартості;
 • відновної вартості.

   

   

   

   

  Компанія “Актив-Експерт” пропонує проведення незалежної експертної оцінки майна для всіх фізичних та юридичних осіб Києва. Багаторічний досвід роботи і досвідчені кваліфіковані фахівці гарантують грамотний підхід до вирішення будь-яких питань оціночної діяльності.