Google+

Оцінка бренду

 

ОЦІНКА БРЕНДУ

Сфера діяльності компанії

Вартість, грн.

Строки виконання

 

Інтернет-сайти, програмні продукти

 

 

від 2000

 

від 2 днів

 

Торгівля

 

 

від 3000

 

від 3 днів

 

Фінанси, будівництво, сфера послуг

 

 

від 4000

 

від 4 днів

 

Промислове виробництво

 

 

від 5000

 

від 5 днів

* Зазначені тарифи є орієнтовними, вартість робіт визначається в індивідуальному порядку на договірних підставах

 

Не варто плутати цей вид оцінки з оцінкою торгової марки. У даному випадку ми маємо справу з більш широким поняттям, пов'язаним не з конкретним товаром, а з деяким явищем, здатним об'єднати цілу групу продуктів самого різного призначення. Природно, говорити про оцінку настільки узагальненого уявлення досить складно, тому, як правило, під оцінкою бренду все ж розуміється робота з визначенням вартості прав на товарний знак, однак з більш тісним підходом до оцінки ділової репутації самої компанії.

 

Що дає визначення цінності бренду?

 

Адекватно оцінений «brand» дозволяє активно залучати фінансові ресурси, формувати нові напрями розвитку, проводити реструктуризацію, продаж та інш. з вигіднішим результатом для самої компанії. Крім того, оцінка бренду може служити своєрідним показником ефективності тієї чи іншої маркетингової політики: проводячи регулярне визначення вартості товарного знака, ви можете здійснювати своєрідний моніторинг ефективності обраних стратегій розвитку.

Наше агентство готове запропонувати всім бажаючим свої послуги. Звертаючись в "Актив-Експерт", ви купуєте можливість отримати найбільш якісне та сумлінне визначення вартості Вашого бренду з урахуванням всіх тонкощів і нюансів даного виду оціночної діяльності.