Google+

Визначення звичайної ціни

ФІНАНСОВИЙ АНАЛІЗ КОМПАНІЇ

Види послуг

Вартість, грн.

Терміни виконання

 

Експрес-аналіз фінансового становища

 

від 2000

від 2 днів

 

Повний аналіз фінансово-економічного стану

 

від 4000

від 4 днів

 

Оцінка ймовірностей банкрутства

 

від 5000

від 5 днів

* Зазначені тарифи є орієнтовними, вартість робіт визначається в індивідуальному порядку на договірних підставах

 

Структура балансу активів і пасивів, залежність від кредиторів і дебіторів, загальна рентабельність тощо – все це відбивається на функціонуванні компанії і можливості її подальшого розвитку. Щоб максимально точно оцінити правильність кроків, що робляться, підвищити привабливість фірми для інвесторів і кредиторів, а також для прийняття будь-якого рішення, пов’язаного з купівлею / продажем компанії, необхідне проведення фінансового аналізу.

Рівень залежності компанії від залучених джерел (інвесторів, кредиторів і тп.) формується на підставі цілого списку компонентів, що його характеризують. У підсумку можна отримати дані про три основних параметри:

 • ліквідність компанії;
 • рівні рентабельності власного капіталу;
 • ступені матеріальної незалежності.

   

   

  Надалі, використовуючи ці дані, можна приймати різні управлінські та фінансові рішення відносно компанії, досягаючи при цьому найбільш вигідного для неї положення в середовищі конкуруючих фірм.

  Компанія “Актив-Експерт” пропонує проведення достовірного фінансового аналізу компанії з використанням досвіду і знань кращих своїх фахівців. Ми гарантуємо індивідуальний підхід, пильну увагу і максимально достовірний результат, який сприятиме подальшому благополучному розвитку вашої справи.